5. celoštátny reprezentačný ples pre priateľov rybolovu v Nórsku

Srdečne Vás pozývame na piate pokračovanie celoštátneho reprezentačného plesu pre priateľov rybolovu v Nórsku. Ples sa uskutoční 18.1.2013 v DK Zrkadlový Háj v Bratislave.

4.ročník dopadol veľmi dobre, v nových priestoroch v DK Zrkadlový háj. Tieto priestory sú oveľa lepšie, netlačili sme sa tak ako v DK Čunovo a všetci čo boli na 4.ročníku vedia, že bolo ešte lepšie ako na tých predošlých! Dôkazom dobrej nálady bolo to, že sa tancovalo až do siedmej do rána.

Tak ako minulý rok, súčasťou bohatého programu bude aj vyhodnotenie súťaže o najťažšiu ulovenú tresku v sezóne 2012. V bohatej tombole znova nebudú chýbať 3 hlavné ceny – týždenné rybárske zájazdy do nórska pre troch šťastných výhercov. Okrem Nórska budú znova v tombole aj 3 ďalšie ceny – týždenné pobyty na kanárskych ostrovoch (ostrov Tenerife), a to hneď pre 2 osoby za cenu letenky. Ako hlavný hosť sa tento rok prisľúbil Janko Baláž zo skupiny Elán.

Predbežné nezáväzné objednávky na tel.č. 0911 425 999, alebo e-mail: rybarcina@gmail.com


Komentáre (4)

 • ondrej krebes píše:

  Uz sa tesime na priatelov rybarov aj nerybarov a verim ze s Jankom Balazom to tam poriadne roztocime :)

 • Ľubica Hlasicová píše:

  Minulý rok som bola prvý krát na tomto plese, ples bol super, no náladu kazili nepríjemný spolusediaci. Tento rok sme sa vybrali znovu a žiadali sme organizátora aby nás nedal sedieť s tými istými ľudmi. No on nás dal asi naschváľ znovu k tým istým. Takže ples sme presedeli na chodbe, bez večere a občerstvenia, ktoré boli v cene vstupenky. Som veľmi sklamaná a znechutená. Škoda 80,- Eur. Už nikdy v živote !!!!!!!!!!!!!

 • Ľubica Hlasicová píše:

  Dobrý deň p. Illéš, ďakujem že ste sa mi ozval a z vašej reakcie mi je úplne jasné že ste o celej vzniknutej situácii nevedel, preto sa ospravedlňujem, že som sa Vás ako usporiadateľa dotkla. Žial bolo mi prezentované , že Vám bola moja požiadavka tlmočená. Aj keď sme prišli a žiadala som dotičného, aby to s Vami nejako riešil, tak mi povedal, že bol za Vami a teraz sa to už riešiť nedá a nechcel mi dať kontakt na Vás. Teraz viem že ma klamal on. Nechcem tu nikoho menovať, ale ak sa môžem s Vami spojiť telefonicky veľmi rada Vám poviem o konkrétnych menách koho sa to týka. Ešte raz sa ospravedlňujem že som sa Vás dotkla, no žial bolo mi to tak prezentované. Z toho že ste sa mi ozval, viem že ste v tom nevinne a ste veľký profesionál, ktorý vie čo robí. Na margo úrovne plesu, Vás tiež musím len chváliť, je na veľmi vysokej úrovni a je na ňom úžastná atmosféra. Držím Vám palce do ďalších ročníkov. Veľmi rada sa zúčatním, ak si budem lístky objednávať priamo u Vás, lebo ste úžastný a rovný človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Žiaľ na ,,kamaráta´´, ktorý sa podujal zabezpečiť lístky nie.

 • Ivana Žbirková píše:

  5. celoštátny reprezentačný ples sa mi veľmi páčil, musím pochváliť Karola -organizátora,
  že všetko mal dopredu perfektne naplánované, zábava bola výborná, strava bola vynikajúca.
  Veľmi sa mi páčilo spestrenie plesu v podobe vystúpenia Ďura Kupca. Doposiaľ som jeho tvorbu nepoznala,
  ale jeho pesničky, hlavne slová ma veľmi “chytili” za srdce, po jeho vystúpení som za ním osobne
  išla a poďakovala sa za príjemnú kultúrnu vložku a oživenie tohtoročného plesu.
  A čo dodať na záver? Už teraz sa teším na 6. reprezentačný ples :-) Ivana

Komentáre

Vašu emailovú adresu nezverejníme. Povinné polia sú označené *